Apartmány LISKA**

Apartmány LISKAAparmány LISKA poskytujú príjemné ubytovanie v apartmánoch a štúdiách v obci Radava v blízkosti Termálneho kúpaliska Podhájska (2,5 km). Účelne zariadené izby poskytujú komfort, ktorý je zárukou príjemne strávenej dovolenky alebo relaxačného víkendu. Priestranný areál penziónu ocenia nielen rodiny s deťmi, ale odporúčame ho pre všetky vekové kategórie návštevníkov, ktoré tu zaručene nájdu vytúžený oddych a pohodu a svoje unavené telo môžu zveriť do rúk odborných masérov.

Apartmány LISKA ponúkajú: 


 ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách 
 kompletne vybavenú kuchynku, chladničku, mikrovlnku - na izbe 
 na izbe TV, Wi-Fi pripojenie 
 sociálne zariadenie (sprcha, WC) na každej izbe 
 širokú paletu masáží 
 posedenie v záhradnom altánku

 pre deti pieskovisko, hojdačky, preliezky

 možnosť opekania a grilovania 
 bezplatné parkovanie v uzavretom areáli. 


Adresa: Apartmány LISKA***,
941 47 Radava 406
Telefón: +421 915 500 414
web: http://www.podhajska-slovenskemore.sk

Apartmán MONTY***
rodinný apartmán s dobrým vkusom !
Apartmán Monty***
Ak ste sa rozhodli stráviť vašu dovolenku, rekreáciu, či ozdravný pobyt v Podhájskej, ponúkame vám prenájom kompletne vybaveného dvojizbového rodinného apartmánu. Apartmán MONTY*** s vlastným parkovacím miestom je situovaný v tichom prostredí na prízemí apartmánového domu iba 200 m od areálu termálneho kúpaliska. Priestranný apartmán s kapacitou až pre 5 osôb poskytuje celoročné ubytovanie v cene už od 8 Eur/osoba/noc.

Adresa: Apartmán MONTY***, 
Svätuša 930, Podhájska 941 48*
Telefón: +421 905 120 216 
web: http://www.apartmanmonty.com/Apartmán Jaspis***
Apartmán Jaspis***
Dvojizbový rodinný apartmán, 40,5 m2 + 5 m2 balkón, iba 250 metrov od kúpaliska a Wellness Aquamarín, kapacita 2 pevné lôžka v samostatnej izbe, 2 prístelky pre 2 dosplé osoby + 1 dieťa. Spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchynskou linkou, jedálenským stolom so stoličkami, rozkladacia sedacia súprava, dve kresielka, rozkladacie kreslo, konferenčný stolík, komoda, LED TV s integrovaným DVD prehrávačom. Samostatná izba s dvomi lôžkami a šatníkovými skriňami, nočné stolíky, priestranný balkón 5m2. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, rebrový ohrievač. Vlastný internet s WiF. Cena za ubytovanie 40 €/noc/apartmán počas celej sezóny. Bonus pri pobyte 7 a viac nocí.

Adresa: Apartmán JASPIS***, Svätuša 930, Podhájska 941 48
Telefón: +421 905 560 642
web: http://www.apartmanjaspis.com/


Prajeme príjemný pobyt