NARODENINOVÁ ZĽAVA - pre verných klientov
- v deň Vašich narodenín získate zľavu 20% z ceny masáže, podmienka preukázať sa občianskym preukazom alebo pasom. (Pozn. zľava je určená pre našich pravidelných  klientov, ktorí využívajú naše služby. Nevzťahuje sa na darčekové poukazy).

ZĽAVA PRE KLIENTOV VšZP
-  od 8.12.2011 sme zmluvným partnerom VšZP. Poistencom VšZP
poskytujeme zľavu 10% zľavu na všetky masáže
Uvedené zľavy nie je možné kombinovať.

Názov masáže Čas trvania
(v min.)
Cena
Masáž hlavy
Klasická masaž hlavy, ktorá je spojená s príjemným relaxačným uvoľnením. Prináša uvoľnenie, má omladzujúce účinky vplyvom prekrvenia a následného lepšieho vyživenia buniek.  Masíruje sa vlasová
a tvárová časť.

15 min. 7 Eur
Klasická masáž chrbta + šija, krčná chrbtica
Túto masáž odporúčame hlavne klientom, ktorí majú sedavé zamestnania. Klasická masáž je veľmi príjemná a patrí k najefektívnejším masážam pri prekrvení pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a napomáha pri vyplavovaní škodlivých látok z organizmu. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele stane pružnejšou. 

30 min. 12 Eur
Individuálna masážna zostava
Zostava je prispôsobená konkretným potrebám klienta. Pozostáva z  pokročilej terapie, ktorá zahŕňa kombináciu rôznych postupov a uvoľňujúcich . Odporúčame pri riešení problémov s pohybovým aparátom. 
45 min.
60 min.
18 Eur
24 Eur
Bankovanie - vákuová masáž
Základným princípom pri bankovaní je vytvorenie podtlaku a sania, čím sa dosiahne uvoľnenie stuhnutého svalstva, prekrvenie tkanív, zvýšená hydratácia, odtok nadbytočných tekutín a toxínov otvorením lymfatických ciest. Sklenená banka rôznej veľkosti sa prikladá na kožu nahriata z vnútra teplým vzduchom a podtlak sa vytvorí ochladením tohto teplého vzduchu.
30 min.

12 Eur

Lymfo masáž
Masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových a odpadových látok, najmä
z kože a podkožia, s účinkom jej regenerácie.

Indikácie: Celulitída, obezita, ochabnutá pokožka, celková detoxikácia organizmu, relaxácia - nepriamo stimuluje celkový obeh a napomáha k pocitu pohody, popôrodná starostlivosť, prevencia kŕčových žíl (pocit ťažkých nôh, unavené nohy, edém, zadržiavanie tekutín atď.), edémy po chirurgickom zákroku, prevencia trombózy.
 Pri ošetreniach po zásahoch estetickej chirurgie pre opätovné nastolenie normálneho stavu v danej oblasti. Veľmi dôležité po liposukcii a liposkulptúre, nedostatočný periférny obeh, stimulácia spätného žilového a lymfatického obehu.
30 min.

60 min.

90 min.
12 Eur

24 Eur

36 Eur
Masáž dolné končatiny  (spredu, zozadu)
Výborne uvoľňujúca masáž chodidla,  svalstva prednej a zadnej strany dolných končatín.

30 min. 12 Eur
Reflexná masáž chodidla
Pocitovo uvoľňujúca  stimulácia reflexných zón na chodidle, pričom pracujeme s akupunktúrnymi meridiánmi. Chodidlo je dokonalý mikrokozmos Vášho tela, všetky orgány, žľazy a iné časti tela sú na chodidlách rozložené v rovnakom usporiadaní ako ,,odrazy“ príslušných častí tela. 
Reflexná masáž chodidla aktivizuje prírodné liečebné sily tela znížením napätia, prináša uvoľnenie, relaxáciu a prispieva k obnoveniu rovnováhy potrebnej k normálnemu fungovaniu organizmu.
30 min.

 60 min. 
12 Eur

24 Eur
VIP  - klasická masáž + lávové kamene
Veľmi príjemná a uvoľňujúca masáž  za použitia pravých lávových kameňov zbieraných z riek v okolí sopiek v Južnej Amerike. Táto masáž využíva prírodnú silu. Kamene prehrievajú, energetizujú svaly, meridiány a reflexné zóny, pomocou energie z hlbín zeme.

45 min. 18 Eur
Masáž celé telo - nohy, chrbát, šija, krčná chrbtica
Vynikajúca uvoľňujúca masáž, pri ktorej sa masíruje chodidlo, dolné končatiny spredu a zozadu,  chrbát, šija a krčná chrbtica.

60min.

24 Eur

Masáž celé telo - nohy, chrbát, šija, krčná chrbtica + tepelná terapia vo forme rašelinového zábalu
Vynikajúca uvoľňujúca masáž, pri ktorej sa masíruje chodidlo, dolné končatiny spredu a zozadu,  chrbát, šija a krčná chrbtica. V spojení s tepelnou terapiou vo forme rašelinového zábalu pôsobí  veľmi relaxačne a blahodarne na celý organizmus.

80 min.

28 Eur

Myofasciálna masáž
Myofasciálna uvoľňovacia terapia je pokročilá forma práce s telom, ktorá ma potenciál hlboko ovplyvniť každý sval, kosti, nervy, krvné cievy, orgány a bunky v tele. Najzaujímavejším aspektom tohto systému je, že nepokrýva a neprepája určité časti, ale je jednou štruktúrou, ktorá existuje v jednom celku od hlavy k nohám bez prerušenia. Myo - sval, Fascia - obal. Masíruje sa  svalstvo trupu spredu, zozadu, z boku + svalstvo šije.

45 min. 60 min.

18 Eur  24 Eur

Reflexná masáž  chrbta a šije
Masáž po segmente ( stavcoch chrbtice), táto masáž využíva  reflexné zóny ľudského tela. Zostava je zameraná masážne zostavy zamerané na uvoľnenie a okamžitú úľavu od bolesti, spazmov chrbta, bolesti hlavy, pri únave a preťaženosti, pri vertebrogénnych ale aj iných ochoreniach.

30 min.

12 Eur

Reflexná zostava  šija a hlava
 - odporúčaná  pri častých bolestiach hlavy
Masáž po segmente ( stavcoch chrbtice), táto masáž využíva  reflexné zóny ľudského tela. Zostava je zameraná masážne zostavy zamerané na uvoľnenie a okamžitú úľavu od bolesti, spazmov chrbta, bolesti hlavy, pri únave a preťaženosti, pri vertebrogénnych ale aj iných ochoreniach.

 30 min. 12 Eur
Medová - detoxikačná masáž 
Medová masáž odstraňuje usadeniny, ktoré si telo nahromadilo vo svojich tkanivách. Tieto sa vylučujú
v podobe výmeškov na problémových miestach chrbta, ale aj z kĺbov.

30 min. 12 Eur
Tepelná terapia - rašelinový zábal
Rašelinový zábal odporúčame pri bolestiach kĺbov, chrbtice, pri remumatických ochoreniach, pri artróze, svalovej kontraktúre, ochorenia dýchacích ciest, obehové choroby, ochorenia trávacieho ústrojenstva, metabolických chorôb, urologických chorôb, nervových a gynekologických chorôb
20 min. 10 Eur
   Pri rozhodovaní a výbere vhodného typu masáže sa môžete  poradiť masérom. an image

Pokiaľ stále váhate, mali by ste vedieť, že masáž je vhodná a dokonca odporúčana aj úplne zdravých ľudí. Aj nové a bezchybne fungujúce auto vezmete do servisu na pravidelnú údržbu a doprajete mu, čo potrebuje. Ak sa o svoje telo budete pravideľne starať, vráti sa Vám to mnohonásobne. A hlavne budete sa na seba môcť spoľahnúť aj v seniorskom veku.